Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 5.80km
  • Teren 0.20km
  • Czas 00:25
  • VAVG 13.92km/h
  • Sprzęt Bauhaus
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Do przedszkola 2x

Środa, 17 stycznia 2018 · dodano: 17.01.2018 | Komentarze 0

Dziś przywaliło śniegiem, więc pojechałyśmy głównie asfaltami. Jadąc po Klu popołudniu spróbowałam drogi terenowej, ale doszłam do wniosku, że to słaby pomysł i pojechałyśmy dookoła. Wieczorem spacer do teatrzyku, gdzie dzieci strollowały aktorów. Podczas licytacji już na oko pięciolatka rzuciła hasło sto milionów, została przebita sześciolatkiem twierdzącym, że bilion, a z tyłu sali odezwał się ośmiolatek z nieskończonością. ;) Cały teatrzyk z grubsza hejterzył elektronikę, kucyponki, hello kitti, a chwalił "zwykłe zabawki". Na koniec dziecko nagrało kawałek występu na komórkę i odtworzyło podczas finały i oklasków i aktor nie zdzierżył twierdząc, że to "niegrzecznie". A ja sobie kisłam w czwartym rzędzie ze śmiechu. ;)

A w domu, żeby dziecko nie grało cały czas w gry (ubieranie dziewczynek i kucyponków w kiecki), tatuś odpalił eksperymenty z kisielem i inną chemią. 

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa podni
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]