Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 15.37km
  • Teren 0.10km
  • Czas 01:13
  • VAVG 12.63km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Kluskę na jordanek (ten drugi jordanek)

Sobota, 22 lutego 2020 · dodano: 22.02.2020 | Komentarze 0

Zawieźliśmy Kluskę na jordanek na zbiórkę zuchową, ale co to, czemu harcówka zamknięta i tak mało osób? Wtem ktoś z rodziców się jorgnął, że to nie ten jordanek, tylko ten za torami. No to oni w samochody, a my na rowery i jadziem za tory. Nawet się bardzo nie spóźliliśmy, tak zwany kwadrans akademicki. ;) Potem do domu i powrót po Klu. Kiedy przyjechaliśmy, impreza jeszcze trwała (poczestunek dla dzieciaków), więc zrobiliśmy myk na skwer do jazu i powrót do jordanka. A dalej trochę spacerkiem, żeby Kluska nam opowiedziała wrażenia (dlatego taka prędkość średnia) i wreszcie na koń, znaczy na rower i do domu, bo aura wietrzna i taka se.


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa eczes
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]