Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 8.29km
  • Czas 00:49
  • VAVG 10.15km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Po mieście z przygodami

Środa, 25 sierpnia 2021 · dodano: 25.08.2021 | Komentarze 1

Mieliśmy pojechać z Kluską do ekoparku, ale na miejscu okazało się, że jest zamknięty z powodu wymiany nawierzchni na boiskach. No to abarot do domu... ale nie, tak szybko się nie poddamy. Po drodze postanowiliśmy zajrzeć na boisko Szóstki, bo tam jest bieżnia i kosze do koszykówki. Ale że Szóstka to Szóstka.... Mamooo, a co to znaczy cwel? Resztę słów już zna od młodzieży z ekoparku. :D

Potem poszliśmy na bieżnię i trochę sobie pobiegaliśmy.


W okolicy grały w piłkę chłopaki i tak klęli, że w końcu się załamaliśmy i postanowiliśmy zebrać, ale w tym samym momencie zadzwonił do nas tata znajomych Kluski, że się zbierają do ekoparku i czy wpadniemy. W dwóch słowach wyjaśniłam problem ekoparkowy i spontanicznie wymyśliliśmy, że podjedziemy rowerami do nich i pojedziemy wspólnie do parku procnera w lesie. 
Na miejscu wyszło, że kończą się nam racje żywnościowe, więc Meteor pojechał po "konserwy", a my się zainstalowaliśmy na miejscu. Po czasie dziewczynom się znudził plac zabaw i poszły do krzywego drzewa piratów, gdzie spędziły resztę wieczoru. :)
Przy okazji znalazły szatana, naprawdę nieźle udawał prawdziwka, świnia jedna.


Komentarze
meteor2017
| 06:12 piątek, 27 sierpnia 2021 | linkuj Musieliśmy jej wytłumaczyć, kto to był Rambo ;-P
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa ceobi
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]