Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 39.00km
  • Teren 0.20km
  • Czas 03:01
  • VAVG 12.93km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Bazowanie w Regetowie dzień 12/13

Poniedziałek, 12 września 2022 · dodano: 21.09.2022 | Komentarze 0

Powrót z bazowania. Zwijamy się upiornie długo, rozmemłanie totalne. Ja to jeszcze, ale Tomi się grzebie, a jak już mamy wyjeżdżać, to jeszcze wpadają turyści przechodni i trzeba ich ugościć z honorami i poczęstować ciastem. ;)
Toteż ruszamy dopiero po 13, ale za to mamy w planach krótsze postoje, bo jest chłodniej i generalnie z górki oraz trasa najkrótsza z możliwych. Żegnamy Regetów i podziwiamy widoki po drodze. Cerkwie po drodzeKrótki ostój na zakupy w Uściu Gorlickim (kiedyś Ruskim)

KlimkówkaRopa


Widoki ze śliwkowej przełęczy. Totalnie nie wiem, jak się nazywa, my ją nazwaliśmy tak dzięki przydrożnym śliwkom i chyba już tak na zawsze zostanie. :)

A potem z górki na pazurki do Grybowa, gdzie łupimy skrzynkę geocaching i odkrywamy mural z niebieskim murzynem (przypomina on nam inny mural z Esełki, już nieistniejący).Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa okojn
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]