Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 13.73km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:03
  • VAVG 13.08km/h
  • Sprzęt Dziuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wycieczka miejska na Bemowo i Wolę

Piątek, 16 maja 2008 · dodano: 16.05.2008 | Komentarze 0

Wycieczka miejska.
Trasa:Wawrzyszew, Reymonta, Powstańców Śląskich , Wrocławska(przystanek na picie), Radiowa, Dywizjonu 303 (przystanek na focenie torów i pociągu towarowego), Obozowa, skręt w Dahlberga w stronę lasku na Kole, Lasek na Kole, prosto na północ, przejazd przez tory i bum do trasy A.K. (Toruńskiej). Ścieżką rowerową w lewo i dalej prosto aż do rudery ceglanej... i tu mały przystanek na focenie. Potem dalej wzdłuż trasy do Gen.Stanisława Maczka. Potem zaliczenie gleby wraz z rowerem z powodu jednoczesnego focenia i jazdy z górki półtrzymanką (kierownica w lewej ręce). Straty:Rozregulowany hamulec, żęrząca przerzutka, skręcona kierownica. Straty włąsne znikome, boąca łydka lewa i obtarta noga prawa. Dalej Maczkiem do Powstańców , Reymonta i do domu na Wawrzyszewie.

Wrocławska


Pod wiaduktem na dywizjonu 303


Obozowa


DahlbergaMapaKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa tyrap
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]