Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48582.02 kilometrów w tym 8035.46 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.05 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 18.29km
  • Czas 01:14
  • VAVG 14.83km/h
  • Sprzęt Dziuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Rowerem na Piknik Naukowy

Sobota, 14 czerwca 2008 · dodano: 14.06.2008 | Komentarze 0

Rowerem na Piknik Naukowy Centrum Kopernik na Nowym Mieście. Najpierw z Wawrzyszewa do pl.Wilsona po Bożemu ścieżkami rowerowymi. Potem skok w bok do Wisłostrady i dalej znów ścieżką na Nowe Miasto. Potem przerwa na zwiedzanie Pikniku, za duża dzicz, trza było rower prowadzić. Powrót podobnie z tym ze nie przez pl.Wilsona a prosto przez Kępę Potocką i dalej do UKSW. Dewajtis Lindego Kasprowicza i domciu. Uff. Pogoda znośna. Na liczniku 686km.


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa geipo
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]