Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 31.03km
  • Teren 0.20km
  • Czas 02:13
  • VAVG 14.00km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wycieczka na cmentarz Bródnowski

Poniedziałek, 13 października 2008 · dodano: 13.10.2008 | Komentarze 0

Wycieczka na cmentarz Bródnowski ścieżką rowerową z Wawrzyszewa Podleśną Gwiaździstą Wisłostradą Mostem Gdańsim do Ronda Żaba i dalej św. Wincentego. Potem krążenie po cmentarzu i dalej wyjazd bramą od Odrowąża. Krażenie po cmentarzu Żydowskim i dalej Odrowążą do mostu Grota. To ie była dobra decyzja, niełatwo się przedostać przez ślimaka na trasę. Po przebiciu się na drugą stronę Wisły ścieżką rowerową i dalej Dewajtisem i Lindego do domku.

L:1710


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa cnymo
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]