Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 4.27km
  • Czas 00:18
  • VAVG 14.23km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Odebrać Klu z dworca

Poniedziałek, 14 września 2015 · dodano: 16.09.2015 | Komentarze 0

O dziwo obyło się bez większych awantur, choć dziecko na mój widok wpadło w płacz, że koniec wycieczki. I chciało wracać do pociągu. Ale jej obiecaliśmy, że jutro pojedzie na wycieczkę z tatusiem i daliśmy paluszki, pokazaliśmy światła latarni, opisaliśmy, że babcia idzie piechotą, ale się ścigamy i ciekawe, kto będzie pierwszy... no i dojechaliśmy z w miarę zadowolonym dzieckiem (jak na skrajnie nieszczęśliwe).


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa podni
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]