Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48552.30 kilometrów w tym 8024.86 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.05 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 46.62km
  • Teren 1.20km
  • Czas 02:44
  • VAVG 17.06km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Przez Grodzisk do Brwinowa

Niedziela, 30 października 2016 · dodano: 30.10.2016 | Komentarze 0

Mały keszing z wiatrem po okolicy. Ostatnio w Grodzisku przybyło murali, pojechaliśmy obejrzeć. Bonusowo obejrzeliśmy też mural w Brwinowie, z okazji stulecia urodzin znanego aktora, Wacława Kowalskiego, znanego z roli w filmie "Sami swoi". Obok jest też mała wystawa plenerowa.
Pogoda była śliczna, dopóki jechaliśmy, niestety się spsuła za Grodziskiem i zaczęło popadywać. Dlatego w Brwinowie nie zabawiliśmy długo. W końcu ja wsiadłam w pociąg, a Tomi pojechał nabijać rekordowe w tym roku kilometry. Jako że do pociągu miałam jeszcze kawałek czasu, to tylko zahaczyliśmy o wille na Turczynku i w pociąg wsiadłam w Milanówku.A ten już był, ale ładny, to wrzucam po raz kolejny


Tuczenie i odchudzanie, dla każdego coś dobrego. ;)

Poezja z kładki w Milanówku

Po drodze do jednego z keszy odkryliśmy efekty prac archeologicznych, to czarne to pozostałość po dymarkach.I pan WacławTurczynek chyba po raz trzeci w tym roku, tym razem w odsłonie jesiennej.


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa cesam
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]