Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48255.96 kilometrów w tym 7970.56 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.06 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 14.58km
  • Czas 01:16
  • VAVG 11.51km/h
  • Sprzęt Bauhaus
  • Aktywność Jazda na rowerze

49-Lipcowa Masa Krytyczna

Piątek, 30 lipca 2010 · dodano: 30.07.2010 | Komentarze 0

A dokładniej pół, bo akurat Masa jechała na Bielany, to pojechałam do metra Stare Bielany - porobiłam milion fot(które teraz trzeba zgrać i obrobić) i dalej do domu legalnie ścieżką rowerową, o dziwo nie było na niej ani jednego pieszego za to kilku sympatycznych rowerzystów :)

Zdążyłam w ostatniej chwili na masę, bo dziś mi meble do kuchni przywozili... a potem musiałam pójść do sklepu... no ale zdążyłam. Na początku trochę padało (to dlatego, że nie wzięłam parasolki), ale ciepły przyjemny deszczyk, zresztą krótko.

Link do zdjęć


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa zezca
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]