Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48255.96 kilometrów w tym 7970.56 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.06 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 21.49km
  • Teren 8.50km
  • Czas 01:15
  • VAVG 17.19km/h
  • Sprzęt Dziuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

48 - serwisowy dzień keszowy

Niedziela, 25 lipca 2010 · dodano: 25.07.2010 | Komentarze 0

Miałam pojechać tylko na Bemowo i z powrotem zrobić serwis dwóch moich skrzynek, ale wczoraj w nocy zadzwonił Pug 2 z tekstem "lavinka, zabijesz mnie", bo wepchnął za głęboko etap multaka w peryskopie (wczoraj zakładana Karuzela na Bielanach) i tym samym zaprzepaścił wiedzę na temat kolejnego etapu multiskrzynki. Podyktowałam mu kordy, by zostawił dla następnych znalazców a dziś koło południa zawiozłam strunówkę z nowymi wskazówkami i magnesem. A i tak się spóźniłam, bo kolejnych znalazców spotkałam po drodze. Jest godzina 17:18 a już dostałam dwie rekomendacje za tę skrzynkę, jestem dumna jak paw :)

Potem tradycyjnie na Bemowo, wymienić pudełko w Drzewie Jajecznicowym i wyczyścić pudełko obok Błękitnookiem Madonny. Pogoda cudowna, nawet komary nie dokuczały!


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa iestb
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]