Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 4.86km
  • Teren 0.40km
  • Czas 00:20
  • VAVG 14.58km/h
  • Sprzęt Bauhaus
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do Zusu i po papier

Piątek, 11 października 2013 · dodano: 11.10.2013 | Komentarze 0

Trochę za późno wyszłam, bo w ostatniej chwili zorientowałam się, że Bauchausik ma za mięką tylną oponę. Wynorałam Meteorową pompkę i walczyłam z wentylem. Udało się. Chciałam to samo zrobić z przednim kołem, ale niestety poddałam się. Pojechałam ile sił w pedałach do Zusu a tam 4 osoby.... yyyy.... każda z wielkim probleme. Czekałam ponad pół godziny. Moja sprawa zajęła minutę. Ech.
Potem szybki myk do papiernika, żeby mieć jakiekolwiek białe kartki A4 do drukowania. Przy wyjściu dorwał mnie telefonicznie Meteor, że nie wziął kluczy i że mam się śpieszyć, bo już wrócili z Kluską ze spaceru. To znów pędem. Pod domem ich nie było, to od razu pojechałam do piaskownicy. I oczywiście tam byli. Ostatnie sto metrów na Bauchasie przejechał Meteor, bo ja zostałam z Kluską w piaskownicy :)


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa dwina
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]