Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 15.06km
  • Czas 01:07
  • VAVG 13.49km/h
  • Sprzęt Dziuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Super malutka wycieczka

Czwartek, 17 lipca 2008 · dodano: 17.07.2008 | Komentarze 0

Super malutka wycieczka po zakup bagażników (2x80zł) i sakw nabagażnikowych (holenderska za 140 duuuża i nieco mniejsza za 115). Przy okazji mój wycieczkowy nabiodernik się rozpadł przez co komórka i aparat zaliczyły glebę. Ale zamontowana już sakwa zamortyzowała upadek i przeżyły.
Trasa do metra Słodowiec>>> metro Racławicka, potem do sklepu i z powrotem metro Racławicka >>> metro Politechnika i też sklep. A potem nie chciało się nam wracać metrem to pojechaliśmy przez centrum do domku.
Na liczniku 961
Jeszcze trzeba kupić światełka na bagażniki, bo sakwy zasłaniają te co są. No i coś montowanego z przodu roweru na aparat. Bo z biodernika chwilowo rezygnuję.


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa lkazd
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]