Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi lavinka z miasteczka Żyrardów. Mam przejechane 48726.22 kilometrów w tym 8081.16 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 15.04 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Inne linki

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy lavinka.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 9.58km
  • Teren 0.20km
  • Czas 00:38
  • VAVG 15.13km/h
  • Sprzęt Pradziadek
  • Aktywność Jazda na rowerze
Uczestnicy

Do przedszkola 2x i na dworzec

Piątek, 31 marca 2017 · dodano: 31.03.2017 | Komentarze 0

Dziś nie mogliśmy z Meteorem wyciągnąć Kluski z przedszkola, bo się bawiła matą piankową z cyferkami i literkami. A jak ją już wyciągnęliśmy, to utknęła na placu zabaw z Kubą, Wiktorką i drugim Kubą, bratem Wiktorki. W ogóle śmieszna sprawa, bo brat Wiktorki, rówieśniczki Kluski, jest o rok starszy, a i tak niższy od Klu. Dopiero jak Klu stanie obok innych dzieci rozumiem, jak ona jest wysoka. Wygląda zupełnie proporcjonalnie i nie mając porównania w ogóle się nie czuje. 114cm i 19kg. Około. 
A i na placu zabaw jakieś dzieci znalazły w oponie prawdziwego pająka, więc była komisja śledcza i nikt nie chciał iść do domu. ;)
W końcu udało się młodą zabrać, ale żałuję, że jednak nie zostawiliśmy jej dłużej i nie pojechaliśmy na dworzec od razu. W domu byliśmy z pół godziny, może krócej, a tu trzeba było dziecię powstrzymać od zaśnięcia ze zmęczenia. Z ledwością się udało. Musiałam ją wynieść z pieluszką na głowie (standardowy element zasypiania, często właśnie tak, na twarzy, od czasów niemowlęcych).

No i lato, było dziś 21 stopni! Klusię z gołą głową, w cienkiej bluzie typu przewiewna dresówka, a i tak mi się wydawało, że jest za ciepło ubrana.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa rwiat
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]